Výcvik

Tréninky s Betty

Tréninky s Betty byly už od začátku jiné. Už od mala viděla vše u starší Geny, to ale neznamená, že s Bett trénink byl jednoduchý. Bett je paličatec po mamince a tak s ní trénink byl ze začátku velmi obtížný a muselo se na ni úplně jinak než na Geny. Vzhledem k tomu, že Bettynka je pánečkova holčička, trvalo nám, než jsme se naladily na společnou vlnu. Teď můžu říct, že Bettynka je pejsek k nezaplacení je velmi věrná a udělá vše, co se po ní chce.

  • v jejich 8-mi měsících jsme našli Bettančin skrytý talent. Hned napoprvé pochopila co po ní chci a ukázala vždy na ruku, v které bylo kokino. (opravdu bylo kokino pouze v jedné ruce 🙂 )

  • výstavní postoj pilujeme a trénujeme vždy ve volných chvílích. (P.S.: ano, v rožku je Genynka, která „trénuje“ odložení – samozřejmě také dostala odměnu 🙂 )

  • ukázka, jak jsem holky učila přes klikr odložení na předmětu – konkrétně zádních nohou – tímto tréninkem se připravovaly na lávku

  • povely pro Agility – toč (povel z vnitřní pravé strany tyče), back (povel z vnitřní levé strany tyče), okolo toč (povel z vnější pravé strany tyče), okolo back (povel z vnější levé strany tyče)

  • toto je poprvé co Betty viděla „tyče“ a nevěděla co je to slalom. Povel back, slalom, zadní-stůj (musí stát zadními nohami na desce), a vypouštěcí povel vpřed – go..

Mohlo by se vám také líbit...